
Milí rodiče,
včera skončila naše laskavá sbírka pro Centrum pro zvířata v nouzi při ZOO Liberec – ARCHA. Dnes třída ????tento dar předala.
Chtěli jsme Vám moc poděkovat za to, kolik dobrot, dek a hraček jste pro zvířátka přinesli!
Vidět kolik dobra a touhy pomáhat v sobě dokážeme probudit je naprosto (ne)skutečné. Doufám a věřím, že nám to vydrží!????????
Ještě jednou DĚKUJEME!????


