Aktuality

Lyžařský kurz – změna termínu

Lyžařský kurz pro MŠ

 

LYŽAŘSKÝ KURZ

!!!!!!!POZOR ZMĚNA !!!!!!

JELIKOŽ NÁM POČASÍ NEPŘEJE A NENÍ SNÍH ANI NA NAŠÍ SJEZDOVCE, AGENTURA NÁM NABÍDLA NÁHRADNÍ TERMÍN :

 30.1. – 3.2. V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH

PO OBĚDĚ ODJEZD OD MŠ VE 12:30 AUTOBUSEM NA SVAH, NÁVRAT K MŠ V 16:00.

JINAK VEŠKERÉ PODMÍNKY, KTERÉ BYLY UVEDENY PLATÍ.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

POKUD SE NĚKOMU NÁHRADNÍ TERMÍN V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH NEHODÍ, NAHLAŠTE TO VE SVÉ TŘÍDĚ.

 

MÍSTO: 

Skiareál U Vodárny Bedřichov. Zde jsou 3 lyžařské vleky se třemi upravenými sjezdovými tratěmi. 50 m dlouhý lyžařský vlek na velmi mírném svahu je vhodný zejména pro úplné začátečníky a malé děti a je ideálním a bezpečným místem pro výuku lyžařských školek. Po zvládnutí prvních oblouků a jistého brzdění se výuka přesunuje na 220m dlouhý vlek s delším a širším svahem. Ke konci lyžařského výcviku si nejlepší lyžaři vyzkouší jízdu na 300m dlouhé tatrapomě. Výuka bude probíhat s ohledem na fyzické dispozice – 2 výukové lekce denně, zejména herní formou a s využitím různých pomůcek (kužely, tyče, míče atd.). Cílem pětidenního výcviku je naučit děti samostatně a bezpečně sjíždět svah regulovanými oblouky. Součástí výcviku je i odměna po lyžování, ve formě sněhových atrakcí snowtubing (což je jízda na speciálních nafukovacích duších v upravených sněhových tobogánech, řízených instruktory), snowtrampolína a dětské hřiště.

 

 

 

CENA: 2.890,-Kč za žáka 

 

 

 

CENA ZAHRNUJE:
Profesionální výuku instruktory s licencemi a se zkušenostmi s výukou dětí, kteří jsou studenty nebo absolventy studia tělesné výchovy a sportovního managementu.
Svačinu (teplý čaj, koláč, perník atd.)
Medaile a diplomy pro všechny děti při závěrečném vyhodnocení.

Dopravu z místa školky a zpět.

 


DÁLE NABÍZÍME:
Zapůjčení lyžařského kompletu 500,-Kč/týden.
Nutno nahlásit alespoň týden předem velikost boty a výšku postavy.

 

 

KONTAKT:
Mobil: 774 885 749, E-mail ivan@ckag.cz