Informace k otevření MŠ – 12.4.2021

Vážení rodiče,

vzhledem k předpokládanému částečnému otevření mateřských škol, připomínám pravidla, která jsou v současné době platná.

Otevření MŠ ke dni 12.4. 2021 se týká  povinně pouze  předškolních dětí, tj těch, které v září nastoupí do ZŠ, nebo žádají – či mají potvrzený odklad školní docházky.

Děti by se měly vrátit bez povinného nošení roušek a respirátorů. Povinné je dodržování testování 2x týdně antigenními testy. Způsob testování zatím není jasný, čekáme na další pokyny od zřizovatele ( tj. jaké testy  dodá, jak bude probíhat sběr vzorků atd ). Děti, které nebudou otestované 2x týdně, do MŠ nesmíme přijmout, stejně jako děti, které mají jakékoliv příznaky respiračního onemocnění, včetně rýmy.

Sledujte prosím pečlivě webové stránky školy, všechny nové informace budeme průběžně sdělovat.

Prosím o nahlášení předběžného zájmu o docházku Vašeho dítěte ( třídní učitelce, mně , paní hospodářce školy).

Děkuji za spolupráci a přeji hodně zdraví.

Eva Tichá, ředitelka školy.